54/A Sultanhamam / Eminönü / İstanbul
+90 212 527 58 58 info@astekstil.com.tr

BİZİ TAKİP EDİN ÇÜNKÜ MODA ASTEK...

1992 yılında İstanbul'da kurulan Astek Tekstil, ithal ve kendi üretimlerinden oluşan kumaş çeşitlerini, ülkemizde yerleşik çeşitli modacılar, moda evleri, organizasyon firmaları, ev tekstili mağazaları ve otellerin beğenisine sunmaktadır. Kendi üretimi olan ve yüksek kalite standartlarına dünya trendleri doğrultusunda tasarlanan kumaşların yanı sıra, Fransız danteli, Hint ipeği ve çeşitli Hint kumaşları da ithal eden Astek Tekstil, pek çok farklı zevke cevap verebilmektedir. Astek Tekstil bugün geldiği noktayı detaylara verdiği öneme borçludur. Gelişmiş üretim teknikleri ve müşterilerine verdiği değerle istikrarlı şekilde büyümekte olan Astek Tekstil sektörün lider kuruluşlarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.


VİZYONUMUZ

Bilgi, teknoloji ve vizyona sahip insan kaynakları oluşturarak yenilik ve değişikliklere ayak uydurabilen, fırsatları iyi değerlendirebilen siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürün ve satış sonrası hizmetlerin temininde know-how sahibi bir organizasyon meydana getirmektir.


MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı faaliyetleriyle firmamız ve hizmetlerinin saygınlığını tüm Türkiye genel-inde yaygın hale getirerek global bir organizasyon haline gelmek; böylece insanların yaşam kalitesini artıran ürün ve hizmetleri daha hızlı, daha ucuz, daha kaliteli sunmaktır.